Help:Spis treści
Wikimedia Commons jest repozytorium wolnych zdjęć, filmów, dźwięków i innych plików multimedialnych. Przesłane pliki mogą być używane jako lokalne pliki w innych projektach na serwerach Wikimedia, w tym Meta-Wiki, MediaWiki, Wikibooks, Wikinews, Wikipedia, Wikicytaty, Wikiźródła, Wikiwersytet, Wikipodróże i Wikisłownik. Funkcja InstantCommons obsługuje również import w innych wiki.
Ta strona jest indeksem wszystkich stron Wikimedia
dotyczących spraw technicznych i pomocy ( ). Następujące artykuły zawierają porady i informacje na temat korzystania z zasobów i współtworzenia społeczności Commons.Masz problem w znalezieniu odpowiedzi na Twoje pytanie? Jeżeli nie ma w najczęściej zadawanych pytaniach (FAQ) spróbuj znaleźć odpowiedź na Panelu pomocy Commons.
Informacje ogólne
Zestawienia stron pomocySzerszy zakres stron pomocy, z którymi warto się zapoznać można znaleźć na Wikipedii:
Strony społecznościPodstawowe strony: Strony konserwacyjne
Uzyskiwanie pomocy:
MediaWikiFunkcjonalności samej MediaWiki – oprogramowania, na którym działa Wikimedia Commons – opisano w Przewodniku użytkownika MediaWiki w Meta-Wiki. Jeżeli podejrzewasz wystąpienie błędu oprogramowania, poproś o opinię w barze i zgłoś błąd w systemie raportującym Phabricatora. To jedyny sposób, aby programiści MediaWiki zauważyli Twoje zgłoszenia błędów. Bazę danych Wikimedia Commons można pobrać. Obecnie nie ma możliwości uzyskania zrzutu danych plików multimedialnych.
Kontakt oraz informacje prawneKontakt z nami, Ogólne wyłączenie odpowiedzialności, Polityka prywatności, Nadawanie licencji |
Pomoc ogólna Wikimedia Commons
Pomoc dla edytorówInformacje dla początkujących:
Informacje o prawach autorskich: Informacje ogólne: Pomocne oprogramowanie dla Wikimedia Commons:
Treść:
Szablony: |