User talk:Leonid76
Our first steps tour and our frequently asked questions will help you a lot after registration. They explain how to customize the interface (for example the language), how to upload files and our basic licensing policy (Wikimedia Commons only accepts free content). You don't need technical skills in order to contribute here. Be bold when contributing and assume good faith when interacting with others. This is a wiki. More information is available at the community portal. You may ask questions at the help desk, village pump or on IRC channel #wikimedia-commons (webchat). You can also contact an administrator on their talk page. If you have a specific copyright question, ask at the copyright village pump. |
|
-- 00:36, 11 July 2011 (UTC)
Tip: Categorizing images
[edit]
Thanks a lot for contributing to the Wikimedia Commons! Here's a tip to make your uploads more useful: Why not add some categories to describe them? This will help more people to find and use them.
Here's how:
1) If you're using the UploadWizard, you can add categories to each file when you describe it. Just click "more options" for the file and add the categories which make sense:
2) You can also pick the file from your list of uploads, edit the file description page, and manually add the category code at the end of the page.
[[Category:Category name]]
For example, if you are uploading a diagram showing the orbits of comets, you add the following code:
[[Category:Astronomical diagrams]]
[[Category:Comets]]
This will make the diagram show up in the categories "Astronomical diagrams" and "Comets".
When picking categories, try to choose a specific category ("Astronomical diagrams") over a generic one ("Illustrations").
Thanks again for your uploads! More information about categorization can be found in Commons:Categories, and don't hesitate to leave a note on the help desk.CategorizationBot (talk) 14:11, 10 August 2011 (UTC)
- Image:School drisch.jpg was uncategorized on 9 August 2011 CategorizationBot (talk) 14:11, 10 August 2011 (UTC)
- Image:Bazaliya.svg was uncategorized on 15 January 2012 CategorizationBot (talk) 12:45, 16 January 2012 (UTC)
Category added for this image file. --Leonid76 (talk) 15:40, 20 November 2011 (UTC)
TUSC token 45d427d07e923f0ff72ed348a87402ca
[edit]I am now proud owner of a TUSC account!
Герб Київської області
[edit]Так це ж не герб області. Це лише його частина (блазон), а сам герб має ще гілки та діадему, та іншу форму щита.--Anatoliy (talk) 21:57, 14 January 2012 (UTC)
- Так, це лише щит, без нашоломників, щитотримачів, гілок та іншого. На Вашу думку треба це все додати, чи можна використовувати як малий герб? Волинь і Чернігівщина цілком обходиться без цього всього--Leonid76 (talk) 22:04, 14 January 2012 (UTC)
- Ну я думаю, в тій галереї гербів мають бути офіційні герби, тобто ті, які прийняті місцевими органами влади, а неїні частини.--Anatoliy (talk) 22:07, 14 January 2012 (UTC)
Чому ж тоді там аж три (!?) герби Дніпропетровщини? В принципі з цим зображенням цілком можна попрацювати і довести його до "офіційного" стану --Leonid76 (talk) 22:11, 14 January 2012 (UTC)
- На скільки я розумію, їх усі три затвердила облрада. Не в усіх же регіонів є і великі, і малі герби. Навіть у самої України великий герб досі не прийнятий.--Anatoliy (talk) 22:25, 14 January 2012 (UTC)
Якщо всі три герби затвердила облрада, то подрібно створити три окремі підгалереї - для малих, для середніх та для великих гербів областей. А потім ще четверту підгалерею - для гербів в форматі УГТ. Оскільки це нічого, крім плутанини це не дасть, то краще подавати або всі великі герби, або всі малі без дублювання одної й тої самої адміністративної одиниці.--Leonid76 (talk) 21:16, 17 February 2012 (UTC)
- Так але ж не всі облради приймали і великі, й малі герби.--Anatoliy (talk) 21:20, 17 February 2012 (UTC)
Тоді не потрібно наводити 3 від одної та один від іншої - всі АТО рівнозначні. Як голанді чи шведи розберуться який з гербів Дніпропетровщини правильно використовувати - перший чи третій? У прагненні слідувати документам Ви забуваєте, що головне для читатачів. Вибачте за прямоту. --Leonid76 (talk) 21:23, 17 February 2012 (UTC)
- ВИ мене питаєте, який правильно використовувати? Хто з нас геральдист? А в чому незручність для читачів? Там же підписано, що герб великий чи малий. Там, де не підписано, — то всі малі.--Anatoliy (talk) 23:01, 18 February 2012 (UTC)
Якби я був геральдистом, то сидів би в геральдичній палаті і керував би підлеглими. А так я у звичайній палаті, навіть не в палаті адміністраторів вікіпедії. Ну а якщо серьозно, то є куди більш важливі проблеми ніж "потроєння" гербів. Категорія вікісховища | Coats of arms of Ukraine переобтяжена зайвими підкатегоріями, що дублюють одна одну. Через те не можливо побачити взагалі скільки і які українські герби наявні. З свого боку намагався відсортувати окремо векторні варіанти шляхом надання їм категорії [| SVG coats of arms of Ukraine], щоб хоч побачити, що вже векторизовано. Друга проблема - частина векторних гербів, зокрема малий герб тої ж самої Дніпропетровщини (див. [[1]], ), не перенесені з українського до спільного вікісховища. Якби я мав можливість, то виокремив би герби (шляхом створення окремих категорій) за рівнем адміністративного поділу згідно КОАТУУ [КОАТУУ]- окремо перший (області, АРК, Київ та Севастополь), окремо другий (райони областей, райони АРК, райони Києва та Севастополя, міста обласного підпорядкування), окремо третій і окремо четвертий (для сіл та селищ). Але ж я у звичайній палаті. --Leonid76 (talk) 00:06, 19 February 2012 (UTC)
SVG
[edit]Бачу, ви вмієте робити SVG-зображення. А зможете цей намалювати?--Anatoliy (talk) 22:10, 14 January 2012 (UTC)
- Базалію можна якось зобразити, тільки вийде занадто стилізоване зображення - все через якість початкового растру. --Leonid76 (talk) 22:23, 14 January 2012 (UTC)
- Ну так у верхній частині там фактично цей герб, посередині якого герб Поділля. А в нижній частині може допомогти це зображення. Є ще такий варіант.--Anatoliy (talk) 22:29, 14 January 2012 (UTC)
Щоб зобразити орла з усіма пір'їнами та штришками на короні і поруч - то доведеться провозитись над кожною деталлю. Отриманий в результаті файл буде значно перевищувати за розмірами растрове зображення. Такий вже недолік векторної графіки, чим більше дрібниць, тим більше контурів доводиться створювати, непропорційно зростає сам кінцевий файл. А останній варіант відносно простий, цілком можна подати в стилізованому вигляді, без особливої деталізації. Якщо звичайно таке подання влаштовуватиме--Leonid76 (talk) 22:39, 14 January 2012 (UTC)
- Ну так якби все було так просто, я б і сам намалював :) Добре, почекаємо кілька днів, може хто інший відгукнеться. Хочеться, щоб герб був якомога ближчий до оригіналу.--Anatoliy (talk) 22:46, 14 January 2012 (UTC)
- Справді, ось є орел 1883 року (він трохи відрізняється від потрібного нам) і займає 2 Мб (при цьому це зображення є вибраним!). А відповідне растрове зображення займає ще більше. Хоча для статей, де буде файл використовуватися, цей розмір не дуже критичний, усе одно вони там робляться меншими, SVG перетворюється га PNG.--Anatoliy (talk) 22:55, 14 January 2012 (UTC)
Дивився на того "вибраного орла" - багато там зайвого накреслене. Часу згаяли мабуть з декілька тижднів, у всьому треба мати межу. Уявіть його на поштовій марці, або на печатці і все стане на місце - ніхто ж не буде того орла носити на транспорантах, хоча від росіян всього можна очікувати. Раніше навіть на офіційних документах намагались робити зображення якомога простішим для відтворення. Спробую подати за дань свій варіант Базалії, ну а не сподобається - повернусь до дніпровського району. --Leonid76 (talk) 23:12, 14 January 2012 (UTC)
Герб виправлений, що далі? --Leonid76 (talk) 21:10, 17 February 2012 (UTC)
- Ну розмалювати б не завадило. І трава на оригінальному гербі трохи не так розташована.--Anatoliy (talk) 21:14, 17 February 2012 (UTC)
Траву можу виправити - зробити круглою як була. Кольори які обрати в RGB? Рукава та кисті рук які мають бути? В описі нічого про це не сказано. --Leonid76 (talk) 21:19, 17 February 2012 (UTC)
- Отут у Вінклера описано, як зображаються кольори. Наприклад, лазуровий — це суміш кобальту з ультрамарином. Як вони окремо виглядають, я не знаю. А якщо їх змішати — тим паче…--Anatoliy (talk) 21:27, 17 February 2012 (UTC)
Траву закруглив, хоча це більше фантазія самого П.П. фон Вінклера, ніж геральдична вимога. Червоний - Pantone Red 032c, зелений - Pantone 354c, синій Pantone 2935c, жовтий - Pantone 012c. Нібито все зробив? --Leonid76 (talk) 22:06, 17 February 2012 (UTC)
- Ай-яй. А чого орел білий? Тут він чорний. І те, що в нього в лапах зображають або золотим, або червоним.--Anatoliy (talk) 22:50, 17 February 2012 (UTC)
Тут всі орли, які використовувались [2]. Всі вони зображались у металі - або в золоті (жовті), або в сріблі (білі). Оскільки срібло за Вінклером та і у інших геральдистів також [3] графічно не відтворюється - подається просто білим, то і в нашому гербі орел повинен бути срібним як в оригіналі - ніяким не чорним. --Leonid76 (talk) 23:22, 17 February 2012 (UTC)
- Ну так то на монетах… Тут у нас орел з Державного герба. А Державний герб Вінклер описує тут: [4], і там сказано, що орел двоголовий чорний, корона золота.--Anatoliy (talk) 02:04, 18 February 2012 (UTC)
При всій повазі, у Вашому посиланні подано опис "Герба государственного", а в нас у верхньому полі - "Герб Подольской губернии". Більш того, сперечаємось ми про колір "Государственного орла", а саме якою має бути заливка всередені. Тут опис "Государственного орла" [5], який власне і повинен бутив у верхньому полі. Всі геральдичні "Цвета Империи" - чорний, жовтий і білий - використані, які проблеми? Справа тут не в монетах - ну немає в геральдиці сірого кольору, орел може бути або золотий (жовтий), або срібний (білий), або є ще лише п'ять кольорів (зелений, синій, червоний, пурпуровий, чорний) [6]. Цей перелік кольорів вичерпний, прийнятий у всьому світі, і ніяким ревізіям і сучасним модифікаціям підлягати не може. Якщо залити його чорним повністю, то ми не побачимо деталей взагалі, зокрема пір'їн. Далі, Подольський герб поданий на золотому полі (у Вінклера зображено точками), тому золотий орел на гербі Базалії не можна буде розгледіти - він зіллється з полем. Отже, чорний контур і біла заливка, на мою думку, найбільш оптимальне подання. Якщо моє, можливо недосконале, графічне подання герба Базалії викликає сумніви, то давайте обговоримо це ширше - на форумі Українського геральдичного товариства [7]. --Leonid76 (talk) 10:07, 18 February 2012 (UTC)
- Але ж Подільський герб зображается як «Государственный герб, на груди коего положен показанный герб» (див. тут). До речі, наскільки я розумію, тепер на основі цього герба можна створити окремо Подільський герб.--Anatoliy (talk) 22:52, 18 February 2012 (UTC)
Згодний з Вами, що в описі Кам'янець-Подольського герба вказаний "Государственный герб", до того є окреме пояснення. Адже, згідно [8], "Государственный орёл - представляет черного двуглавого орла, увенчаного тремя Императорскими коронами, держащего в лапах скипетр и державу. Орёл этот изображен в гербах:... Каменец-Подольска ...". Там також зазначено, що іноді під малим державним гербом ("государственным гербом") слід розуміти саме "государственного орла" - ось і все. Не герб Россійскої імперії 1730 року слід наводити в базалійському гербі, а лише "государственного орла". Саме це я і зробив, ніде не порушивши жодного з наведених описів. Що стосується перспективи зобразити окремо "старий герб Кам'янець-Подільського" у векторі, то не знаю, чи потрібний він взагалі. Сучасного герба немає у векторі - більш суттєва проблема. --Leonid76 (talk) 23:20, 18 February 2012 (UTC)
А чому змінили зображення трави на гербі? На першому варіанті[9] ІМХО воно було краще, ніж на останньому (просто зелена смуга).--Anatoliy (talk) 09:22, 23 July 2012 (UTC)
На більшості гербів, що довелось переглядати, горизонт подавався прямою лінією - така свого роду стилізація. Але якщо потрібно бути ближче до оригіналу, то допрацюю траву, але трохи згодом. --Leonid76 (talk) 21:29, 16 August 2012 (UTC)
Категорія
[edit]На вашій сторінці обговорення стоїть не потрібна категорія створена шаблоном. Якось потрібно прибрати--Kamelot (talk) 05:52, 15 January 2012 (UTC)
- Дякую--Leonid76 (talk) 08:12, 15 January 2012 (UTC)
This message was added automatically by Nikbot, if you need some help about it please read the text above again and follow the links in it, if you still need help ask at the → Commons:Help desk in any language you like to use. --Nikbot 02:21, 17 February 2012 (UTC)
File:Order of the People's Hero.jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.
If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue. Please see Commons:But it's my own work! for a guide on how to address these issues. |
Magog the Ogre (talk) (contribs) 20:54, 4 July 2013 (UTC)
File:COA Kyiv National University of Trade and Economics.svg has been marked as a possible copyright violation. Wikimedia Commons only accepts free content—that is, images and other media files that can be used by anyone, for any purpose. Traditional copyright law does not grant these freedoms, and unless noted otherwise, everything you find on the web is copyrighted and not permitted here. For details on what is acceptable, please read Commons:Licensing. You may also find Commons:Copyright rules useful, or you can ask questions about Commons policies at the Commons:Help desk. If you are the copyright holder and the creator of the file, please read Commons:But it's my own work! for tips on how to provide evidence of that.
The file you added may soon be deleted. If you have written permission from the copyright holder, please replace the copyvio tag with {{subst:OP}} and have them send us a free license release via COM:VRT. If you disagree that the file is a copyright violation for any other reason, please replace the copyvio tag with a regular deletion request. Warning: Wikimedia Commons takes copyright violations very seriously and persistent violators will be blocked from editing.
|
Randykitty (talk) 12:59, 28 August 2016 (UTC)
Решением Советского районного совета от 30.05.2017 № 10 гербом района утверждён только щит без элементов. Не могли бы вы загрузить новый рисунок герба. Permjak (talk) 08:11, 4 November 2017 (UTC)
- Герб Советского района (описание): Щит рассечен красным и синим. Поверх всего золотой сноп пшеницы, перевязанный золотой лентой. Щит положен на серебряный картуш, увенчан серебряной короной, составленной из колосьев и подсолнуха, и украшен снизу синей лентой с названием района серебряными буквами. Символика: Колос – одна из древнейших эмблем человечества отражает плодородие, животворную силу и уважение труда земледельца, руками которого создается главное богатство земли – хлеб. Красный цвет символизирует мужество, жизнеутверждающую силу и труд, синяя – красоту, искренность и мир. Кроме того, синий цвет отражает озеро Сиваш, омывающее восточную часть района. Герб утвержден на 4-й сессии Советского Районного Совета решением №20 от 25.02.2011г. Автор герба Олег Иванович Маскевич. На Геральдика в Украине есть само решение та даже и на Советский район, Символика района до сих пор размещена эта информация. Как законопослушный гражданин Украины, не могу изменять официально утверждённую до 20.02.2014 крымскую местную символику, кто бы и что бы не принимал там до возвращения АРК под нашу юристдикцию. Разместите самостоятельно новым отдельным файлом только щит без элементов и пользуйтесь, если считаете возможным для себя.--Leonid76 (talk) 21:01, 4 November 2017 (UTC)