Вікісховище:Вікіпроект

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of a page Commons:WikiProject and the translation is 93% complete. Changes to the translation template, respectively the source language can be submitted through Commons:WikiProject and have to be approved by a translation administrator.
Outdated translations are marked like this.

Shortcut: COM:PJ

Вікіпроект — це співпраця між редакторами, спрямована на розвиток певної тематики.

Вікіпроект — це проект для управління певною темою або сімейством тем у межах проекту Вікімедіа. Він складається з колекцій сторінок і груп редакторів, які використовують ці сторінки для спільної роботи над певним завданням. Це не місце для створення контенту напряму, а радше ресурс для допомоги з координацією та організацією створення і обслуговування такого контенту. Список вікіпроектів Вікісховища можна переглянути в категорії Category:Commons WikiProjects.

Сторінки обговорення, приєднані до цього проекту, є зручними форумами для людей, зацікавлених у ньому.

ЧаПи

  • Запитання 1: Як я можу приєднатись до вікіпроекту?
    Більшість вікіпроектів повинні мати список учасників. Просто введіть своє ім'я, і Ви вже його учасник! Попросіть колегу-учасника або зверніться на сторінку обговорення проекту, щоб хтось Вам надав інформацію про поточні завдання, або як Ви можете допомогти проекту.
  • Запитання 2: Чи кожен може приєднатись до вікіпроекту?
    Так. Кожен зацікавлений у певному проекті може вільно долучитись до нього. Однак якщо Ви будете неактивним, можливо, Ви захочете розглянути можливість тимчасово вилучити себе зі списку учасників, просто щоб уникнути контактів з Вами інших зацікавлених користувачів, коли Ви не зможете відповісти на такі звернення.
  • Запитання 3: Чи не мали б «Вікіпроекти» бути проектами «Вікіпедій», таких як українська Вікіпедія, а не Вікісховища?
    Ні. Вікіпроект — це популярний термін, що використовується в більшості проектів Вікімедіа, і стосується співпраці редакторів у будь-якій вікі, а не в якійсь конкретній Вікіпедії. Вікісховище — теж вікі.
  • Запитання 4: Як мені започаткувати новий проект, або запропонувати закриття старого, вже неактивного проекту?

Такі запити слід подавати до Ради вікіпроектів.