File:Представники ЗС Канади провели зі слухачами НУОУ заняття з мінної безпеки (44851957935).jpg

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search

Original file (1,200 × 800 pixels, file size: 95 KB, MIME type: image/jpeg)

Captions

Captions

Add a one-line explanation of what this file represents

Summary

[edit]
Description

В проведенні тижневого Курсу-тренажу з мінної безпеки зі слухачами інституту оперативного забезпечення та логістики Національного університету оборони України імені Івана Черняховського взяли участь фахівці канадської «Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи – Україна» (JMTG-U). JMTG-U є частиною навчально-тренувальної місії операції «UNIFIER» ЗС Канади для підтримки сил безпеки України. В межах місії UNIFIER представники ЗС Канади з вересня 2015 року здійснювали підготовку військовослужбовців ЗС України зі знешкодження вибухонебезпечних предметів та саморобних вибухових пристроїв. Всього за цей час підготовлено понад 400 військовослужбовців. Інженерний контингент JMTG-U відповідає за підготовку інженерів і виконує функцію допомоги в розвитку інженерних військ Збройних Сил України, зокрема, підрозділів розмінування, а також в підготовці іншого особового складу щодо дій на замінованій місцевості. На базі навчального центру НУОУ протягом тижня група канадських інструкторів зі складу JMTG-U, які відповідають за підготовку з мінної безпеки, на чолі з майором Самантою Лаплант, ознайомилися з процесом підготовки слухачів університету, взяли участь у проведенні Курсу-тренажу з мінної безпеки, організованого викладачами кафедри оперативного та бойового забезпечення. Іноземні фахівці обмінялися практичним досвідом з українськими колегами з питань розпізнавання загроз вибухонебезпечних предметів. Канадські військовослужбовці провели низку занять зі слухачами, відпрацьовуючи питання мінної безпеки за стандартами НАТО, на підставі яких відбувається підготовка в Збройних силах Канади. Так, були відпрацьовані процедури перевірки місцевості на наявність вибухонебезпечних предметів методом 5.20(25), розвідки маршрутів руху V- способом за стандартами НАТО згідно публікацій AEODP. Основною метою спільного заходу було формування єдиних поглядів, які в подальшому допоможуть забезпечити сумісність Збройних Сил України з країнами Альянсу щодо мінної безпеки та розмінування місцевості та об’єктів. На сьогодні це буде сприяти розумінню українськими військовослужбовцями небезпеки та покращить практичні навички щодо протидії загрозам з боку вибухонебезпечних предметів та використаних противником саморобних вибухових пристроїв під час виконання завдань в зоні проведення. ‒ Ми враженні рівнем професіоналізму наших колег з України, який продемонстрували як викладачі, так і слухачі Національного університету оборони. І ми дуже раді можливості співпрацювати з цією освітньої установою, яка є флагманом з підготовки саме тих офіцерів-командирів, які забезпечують успіх дій безпосередньо в районі операції Об’єднаних сил. Раді допомагати в розвитку ваших Збройних Сил, ‒ зазначила пані Саманта Лаплант. Сторони обговорили подальшу перспективу співпраці, зокрема з розробки не лише навчальних програм, але й спільних підходів до стандартизації підготовки фахівців, а також імплементації стандартів НАТО у Збройних Силах України.

Прес-служба Національного університету оборони України
Date
Source Представники ЗС Канади провели зі слухачами НУОУ заняття з мінної безпеки
Author Ministry of Defense of Ukraine

Licensing

[edit]
w:en:Creative Commons
attribution share alike
This file is licensed under the Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic license.
You are free:
  • to share – to copy, distribute and transmit the work
  • to remix – to adapt the work
Under the following conditions:
  • attribution – You must give appropriate credit, provide a link to the license, and indicate if changes were made. You may do so in any reasonable manner, but not in any way that suggests the licensor endorses you or your use.
  • share alike – If you remix, transform, or build upon the material, you must distribute your contributions under the same or compatible license as the original.
This image was originally posted to Flickr by Ministry of Defense of Ukraine at https://flickr.com/photos/140624011@N02/44851957935 (archive). It was reviewed on 30 December 2018 by FlickreviewR 2 and was confirmed to be licensed under the terms of the cc-by-sa-2.0.

30 December 2018

File history

Click on a date/time to view the file as it appeared at that time.

Date/TimeThumbnailDimensionsUserComment
current15:04, 30 December 2018Thumbnail for version as of 15:04, 30 December 20181,200 × 800 (95 KB)Tm (talk | contribs)Transferred from Flickr via #flickr2commons

There are no pages that use this file.